milky
04 دی 1401 - 14:05

نگاه شهرداری تبریز در تملکات مولدسازی و تولید ارزش‌افزوده است

تبریز- شهردار تبریز با بیان اینکه نگاه شهرداری تبریز در تملکات مولدسازی و تولید ارزش‌افزوده است، گفت: در حوزه درآمد پایدار اقدامات زیادی انجام داده و به موفقیت‌هایی رسیده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری مهر، یعقوب هوشیار در یکصد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه شش پل نیمه‌تمام در سطح شهر موجب اذیت مردم شده بود، گفت: این شش پل در اصلاح بودجه آمده که اگر بر اساس بودجه پیش می‌رفتیم، باید این پل‌ها سال آینده تکمیل می‌شد.

شهردار تبریز با اعلام اینکه از میان شش پل نیمه‌تمام، دو پروژه پیش از این افتتاح شده و دو روگذر میدان شهید فهمیده و روگذر رسالت نیز ماه جاری و ماه آینده افتتاح خواهد شد، گفت: در سال‌های گذشته با تملک اندکی از پروژه‌های مسیرگشایی، مردم گرفتار روند کند اجرای پروژه‌ها می‌شدند که در این دوره از همکاران خواستیم تا پایان سال چند پروژه مسیرگشایی را به اتمام برسانند.

وی میزان افزایش بودجه تملک باغات را ۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: دو ایستگاه مترو طی هفته‌های اخیر تکمیل شده و ایستگاه بعدی نیز در ۲۲ بهمن افتتاح می‌شود.

هوشیار با بیان اینکه نگاه شهرداری در بحث تملکات، مولدسازی و تولید ارزش‌افزوده است، گفت: تملک و ساماندهی باغ چلبی، به‌رغم پیگیری هنوز حل نشده است. بلوار شهدای غواص نیز از طریق تهاتر با آب و فاضلاب انجام گرفت.

وی تأمین عمده درآمد شهرداری در سال‌های آتی را از درآمد پایدار پیش‌بینی کرد و افزود: در حوزه درآمد پایدار اقدامات زیادی انجام داده‌ایم و موفقیت‌هایی به دست آورده‌ایم. در روزهای آتی با قطعی شدن موضوع، خبر خوشی در حوزه درآمد پایدار خواهیم داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 932625